507 737 379 maminka@maminka.pl

Sesja Ciążowa

Sesja ciążowa Pauliny - biała koronkowa suknia

Jesteś w ciąży i Twój brzuszek robi się powoli widoczny? Sesja ciążowa będzie nie tylko piękną pamiątką dla Ciebie, ale też przede wszystkim dla Twojego dziecka.

Zapraszam do kontaktu ze mną już od początku 6-go miesiąca ciąży. W ten sposób nie tylko zapewniasz sobie dogodny termin, ale też dajesz nam czas na wdrożenie nawet najbardziej niestandardowych pomysłów.

Największym powodzeniem cieszą się wciąż tradycyjne sesje ciążowe w plenerze lub w studio, ale mamy lubiące podążać za nowymi trendami w fotografii także znajdą u mnie coś dla siebie. Otóż od teraz w mojej ofercie NOWOŚĆ: sesja ciążowa w mleku. Jest to sesja w czasie której Ty poczujesz się wyjątkowo relaksując się w wannie pełnej mleka i kwiatów, a ja w międzyczasie uwiecznię Twój wyjątkowy stan. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej sesji, obejrzyj załączony klip, zajrzyj do poradnika na końcu strony, lub po prostu skontaktuj się ze mną.

Poradnik

Dowiedz się więcej o tym, jak może wyglądać Twoja sesja ciążowa oraz o tym, jak się do niej przygotować.

Kiedy?

Każdy ciążowy brzuszek jest trochę inny i rośnie we własnym tempie. Podczas gdy u jednej kobiety będzie już mocno zaokrąglony i widoczny w 7 miesiącu, u innej idealnym momentem na sesję brzuszkową będzie 8 miesiąc, a nawet początek 9 miesiąca. Nie bez znaczenia jest też Twoje samopoczucie. Jeśli czujesz, że Twój poziom energii z dnia na dzień spada, lepiej wykonać sesję wcześniej. W trakcie sesji zrobię wszystko aby zapewnić Ci maksymalny komfort i potrzebne przerwy. Jednak im lepsza będzie Twoja kondycja ogólna, tym bardziej energetyczne i ciekawe będą Twoje ujęcia. Pamiętaj też, aby w dniu sesji nie planować sobie żadnych innych ważnych spraw i załatwień.

Gdzie?

W domowym studio fotograficznym Pierwszą opcją jest uprzednio przygotowane pomieszczenie w moim mieszkaniu. Zapewniam domową atmosferę i kawkę z pianką. Do tego pod ręką będzie ogromna szafa pełna sukienek i dodatków do sesji. W plenerze A może wolisz sesję w plenerze gdzieś na łonie natury albo w innym miejscu, które lubisz i w którym dobrze się czujesz? Jeśli masz konkretne preferencje co do miejsca, powiedz mi o tym. Będę mogła wtedy to miejsce odwiedzić, upewnić się że damy radę w nim zrealizować Twoje pomysły, a także zaproponować coś od siebie. Jeśli czujesz, że sesja ciążowa w plenerze to jest to, ale nie masz koncepcji co do miejsca, postaram się podrzucić kilka pomysłów. Chociaż to bardzo zależy od charakteru modelki, z reguły najlepiej sprawdzają się miejsca mniej uczęszczane. Dużo liczba obserwatorów może krępować.

Samej czy z kimś?

W ramach sesji brzuszkowej jak najbardziej możliwe jest wykonanie zdjęć o charakterze rodzinnym z udziałem taty maluszka, lub taty i starszego rodzeństwa. Jeśli chcesz aby w Twojej sesji uczestniczyły starsze dzieci, zajrzyj do poradnika dla sesji dziecięcej, aby dowiedzieć się jak je do niej przygotować.

Jak się przygotować?

Pamiętasz jak przygotowywałaś się na swoje pierwsze randki? Właśnie tak przygotuj się na swoją sesję brzuszkową. Innymi słowy znajdź czas, aby zrobić ładny makijaż. Zadbaj też o włosy i paznokcie. O ile nie została wcześniej ustalona stylizacja wymagająca konkretnego typu makijażu, fryzury i koloru na paznokciach, kieruj się następującymi zasadami: Makijaż Niech Twój makijaż nie będzie ani teatralnie przesadny, ani zbytnio delikatny. Niech będzie widoczny i dobrany do typu twojej urody, a nie koloru konkretnych kreacji. Fryzura Wybierając fryzurę do sesji ciążowej znów pomyśl o pierwszej randce. Chcesz wtedy wyglądać pięknie, ale też nie chcesz sprawiać wrażenia takiej, która spędziła przed lustrem godziny. Podobnie przygotuj się na sesję: wybierz sprawdzone upięcie lub po prostu ładnie ułóż rozpuszczone włosy. Zawsze można je upiąć do konkretnego ujęcia. Paznokcie Sesja ciążowa często wymaga zbliżeń na dłonie. Zadbaj o ładnie wycięte skórki, jednak nie decyduj się na intensywny kolor lakieru, chyba że wymaga tego wcześniej ustalona stylistyka zdjęć. Zrób delikatny frencz, pomaluj paznokcie bezbarwnym lakierem, lub po prostu ładnie je przypiłuj. Strój Jedynym elementem garderoby, który musisz przygotować do sesji jest dobrze dobrana, nie przebijająca bielizna w cielistym kolorze. Jeśli chodzi o stylizacje, możesz skorzystać z mojego asortymentu strojów i dodatków, lub przygotować własne. Pamiętaj jednak aby wybrać ubrania, w których nie tylko czujesz się dobrze i swobodnie, ale które też ściśle przylegają do ciała i dobrze eksponują Twój brzuszek. Unikaj intensywnych wzorów i nadruków, które mogłyby odwrócić uwagę od tego co naprawdę istotne, czyli Twojego brzuszka. Jeśli będziesz pozować ze swoim mężczyzną, przygotuj dla niego dżinsy w ciemnym kolorze oraz biały lub czarny podkoszulek na ramiączkach lub z krótkim rękawem. Jeśli preferujecie styl elegancki, zabierzcie też ze sobą jedną białą koszulę z mankietami. Ubrania nie mogą zawierać wzorów ani nadruków. Jeśli planujesz sesje ze swoi dziećmi, zapraszam do przeczytania poradnika do sesji dziecięcej, w którym znajdziesz przydatne informacje o tym, jak je dobrze przygotować.

Sesja ciążowa w mleku - gdzie?

W studiu fotograficznym W swoim domowym studiu zapewniam wygodną i dużą wannę, w której będziesz czuła się wygodnie i bezpiecznie. Wannę napełniam wodą o odpowiedniej temperaturze, aby było Ci ciepło i dodaje magiczne dodatki, aby osiągnąć odpowiedni kolor wody. Podczas sesji w mleku stworzę odpowiednią atmosferę, abyś czuła się zrelaksowana i komfortowo. Relaksacyjna muzyka gwarantowana. We własnym domu Jeśli najlepiej czujesz się we własnym domu, dojadę na miejsce. Jednakże aby sesja mogła odbyć się w Twoim domu, muszę mieć odpowiednie warunki: łazienka powinna być przestronna, a wanna w miarę duża, aby nie ograniczała Twoich ruchów. Wanna musi być biała, a ściany w łazience jasne. Wszystkie wymienione wyżej warunki pozwolą nam osiągnąć zamierzony efekt. W hotelu Sesje możemy wykonać w łazience w uprzednio zarezerwowanym pokoju hotelowym. Wybrana łazienka musi być przestronna i jasna z dużą wanną. Dlatego zanim pojawimy się w wybranym przez Ciebie miejscu w dniu sesji, będę chciała odwiedzić je wcześniej, aby upewnić się, że spełnia ono warunki potrzebne do wykonania dobrych zdjęć. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, dokonujesz rezerwacji pokoju i spotkamy się na miejscu w ustalonym terminie. Za rezerwację pokoju płaci klientka. Należy więc wziąć pod uwagę, że opcja z wynajęciem pokoju hotelowego wiąże się z dodatkowymi kosztami. 

Sesja ciążowa w mleku - dobór kwiatów i kolorystyka sesji

Dobór kwiatów Przed sesją w mleku na pewno zapytam Cię o to jakie kwiaty lubisz. Kolory zazwyczaj dobieramy do płci dziecka, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobrać Twój ulubiony kolor lub kolor uniwersalny. Kwestią wymagającą pewnych kompromisów może natomiast stać się dobór gatunków kwiatów: nie każdy kwiat będzie idealnie pływał w wannie i nie każdy kwiat będzie dostępny o każdej porze roku. Ale nie martw się – wszystko omówimy i ustalimy wcześniej. Zakupem kwiatów zajmę się osobiście. Koszt kwiatów wliczony jest w koszt sesji. Kolorystyka sesji Każda z nas jest inna: różnią nas pomysły i gusta. Dlatego kolorystykę każdej sesji omawiam z każdą klientką indywidualnie tak, aby dobrać kolor sukni, kwiatów i wody pod konkretną kobietę. Zazwyczaj wybór pada na pastele i białą wodę, ale jeśli chcesz zaszaleć, wszystko może być inaczej. Opowiedz mi o swoich pomysłach, a znajdziemy odpowiedni strój, dobierzemy odpowiednie kwiaty, a wodę zafarbujemy na nietypowy kolor.

Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania
Zapraszam do kontaktu:

Maminka
Iwona Klimek

maminka@maminka.pl
507-73-73-79

11 + 4 =

MAMINKA PHOTOGRAPHY

Iwona Klimek | 507-73-73-79 | Kraków

error: Content is protected !!