Sesja z Tortem

Sesja z tortem - scenografia
Sesja z tortem Penelope

Właśnie mija rok od narodzin Waszego dziecka? Rok pełen wrażeń: pierwsze uśmiechy, pierwsze słowa, pierwsze kroczki, ale też i pierwsze zęby i liczne nieprzespane noce. Chwile kiedy płakaliście ze szczęścia i chwile, kiedy w myślach… liczyliście do stu. Ale przetrwaliście! Cali i zdrowi powinniście to uczcić w wyjątkowy sposób: sesją z tortem!

Sesja z tortem to w skrócie sesja, w której dajemy maluszkowi wielki tort i pozwalamy mu z nim robić co tylko chce. Aby zdjęcia były naprawdę wyjątkowe, fotograf ustala wcześniej z rodzicami szczegóły stylizacji. Następnie ściśle współpracuje z dostawcą ciasta, aby stylizacja była spójna. W ten sposób powstaje bajeczna sesja z tortem z motywem przewodnim takim jak na przykład Formuła 1, Batman, Superman, mała księżniczka, myszka Miki, sesja marynarska, sesja strażacka.

Z radością kieruję swoją ofertę również do dzieci cierpiących na różnego rodzaju alergie i nietolerancje pokarmowe: torty do sesji pieczone są na specjalne zamówienie, przez co mogą zostać dopasowane do potrzeb konkretnego klienta.

Oferta

Pakiet I

600
  • 10 ujęć w formie elektronicznej,
  • Ujęcia nagrane na płytę DVD.
  • *dodatkowe ujęcie: 30zł,
  • *płyta DVD zawiera pliki wysokiej rozdzielczości, oraz miniaturki z logo do Internetu.

Pakiet II

700
  • 12 ujęć wydrukowanych w formacie 15x21,
  • Ujęcia nagrane na płytę DVD,
  • Zdjęcia i płyta zapakowane w ozdobne opakowania.
  • *dodatkowe ujęcie: 30zł,
  • *wydruk ujęć na papierze jedwabistym,
  • *płyta DVD zawiera pliki wysokiej rozdzielczości, oraz miniaturki z logo do Internetu.

*Zdjęcia do publikacji są wcześniej omawiane i ustalane z klientem.
* Sesje należy zadatkować w kwocie 140 zł najpóźniej tydzień przed terminem sesji, w przeciwnym razie sesja zostanie odwołana. Reszta płatna jest w dniu sesji.

Więcej o sesji z tortem

Ze względu na tort i potrzebne dodatki, sesję z tortem wykonuję jedynie w studiu fotograficznym u siebie w domu.

Kiedy już zdecydujecie się na sesję urodzinową z tortem, ustalę z Wami szczegóły stylizacji i przystąpię do przygotowania niezbędnych dodatków oraz stroju. Oznacza to, że nie musicie przygotowywać nic ze swojej strony. Mniej więcej w tym czasie zamówię też odpowiednio stylizowany tort u dostawcy. Jeśli macie więc specjalne wymagania co do ciasta (na przykład ciasto bezglutenowe, pozbawione laktozy, wegańskie lub inne), poinformujcie mnie o tym na samym początku.

Ze względu na koszty związane z upieczeniem tortu, zadatek muszę otrzymać nie później niż tydzień przed umówionym terminem wykonania sesji. Jeśli zadatek nie wpłynie do tego czasu, tort nie zostanie zamówiony a sesja będzie musiała zostać odwołana.

W przypadku sesji z tortem, możliwe jest wykonanie w tym samym dniu dodatkowych ujęć w innych stylizacjach nie związanych z sesją z tortem. Koszt każdego takiego dodatkowego ujęcia nie przekroczy kwoty 40 zł za każde ujęcie.

Serdecznie zapraszam!

Umów się na sesję

lub zadzwoń 507-73-73-79

MAMINKA PHOTOGRAPHY

Iwona Klimek | 507-73-73-79 | Kraków
error: Content is protected !!