Sesja Ciążowa

Sesja ciążowa Pauliny w plenerze
Sesja ciążowa Pauliny - biała koronkowa suknia

Jesteś w ciąży i Twój brzuszek robi się powoli widoczny? Sesja ciążowa będzie nie tylko piękną pamiątką dla Ciebie, ale też przede wszystkim dla Twojego dziecka.

Zapraszam do kontaktu ze mną już od początku 6-go miesiąca ciąży. W ten sposób nie tylko zapewniasz sobie dogodny termin, ale też dajesz nam czas na wdrożenie nawet najbardziej niestandardowych pomysłów.

Oferta

Pakiet I

500
 • 10 ujęć w formie elektronicznej,
 • Ujęcia nagrane na płytę DVD.
 • *dodatkowe ujęcie: 30zł,
 • *płyta DVD zawiera pliki wysokiej rozdzielczości, oraz miniaturki z logo do Internetu.

Pakiet II

600
 • 12 ujęć wydrukowanych w formacie 15x21,
 • Ujęcia nagrane na płytę DVD,
 • Zdjęcia i płyta zapakowane w ozdobne opakowania.
 • *dodatkowe ujęcie: 30zł,
 • *wydruk ujęć na papierze jedwabistym,
 • *płyta DVD zawiera pliki wysokiej rozdzielczości, oraz miniaturki z logo do Internetu.

Pakiet III

800
 • 15 ujęć wydrukowanych w formacie 15x21,
 • Ujęcia nagrane na płytę DVD,
 • Zdjęcia i płyta zapakowane w ozdobne opakowania,
 • Wydruk wybranego zdjęcia na płótnie w rozmiarze: 40x40 lub 50x30.
 • *dodatkowe ujęcie: 30zł,
 • *wydruk ujęć na papierze jedwabistym,
 • *płyta DVD zawiera pliki wysokiej rozdzielczości, oraz miniaturki z logo do Internetu.

* Zdjęcia do publikacji są wcześniej omawiane i ustalane z klientem.
* Sesje należy zadatkować w kwocie 100 zł. Reszta płatna jest w dniu sesji.

Dojazd powyżej 20 km od Krakowa

Możliwy jest dojazd na miejsce sesji poza granice Krakowa. Dojazd do 20 km poza granice Krakowa gratis. Każdy kolejny kilometr powyżej tej odległości to koszt 1,50 zł za kilometr.

Poradnik

Dowiedz się więcej o tym, jak może wyglądać Twoja sesja ciążowa oraz o tym, jak się do niej przygotować.

Kiedy?

Każdy ciążowy brzuszek jest trochę inny i rośnie we własnym tempie. Podczas gdy u jednej kobiety będzie już mocno zaokrąglony i widoczny w 7 miesiącu, u innej idealnym momentem na sesję brzuszkową będzie 8 miesiąc, a nawet początek 9 miesiąca.

Nie bez znaczenia jest też Twoje samopoczucie. Jeśli czujesz, że Twój poziom energii z dnia na dzień spada, lepiej wykonać sesję wcześniej. W trakcie sesji zrobię wszystko aby zapewnić Ci maksymalny komfort i potrzebne przerwy. Jednak im lepsza będzie Twoja kondycja ogólna, tym bardziej energetyczne i ciekawe będą Twoje ujęcia. Pamiętaj też, aby w dniu sesji nie planować sobie żadnych innych ważnych spraw i załatwień.

Gdzie?

W studiu fotograficznym
Pierwszą opcją jest uprzednio przygotowane pomieszczenie w moim mieszkaniu. Zapewniam domową atmosferę i kawkę z pianką. Do tego pod ręką będzie ogromna szafa pełna sukienek i dodatków do sesji.

We własnym domu
Jeśli czujesz, że najbardziej odprężona będziesz w swoim własnym domu, dojadę na miejsce. Pamiętaj jednak, że musisz mi zapewnić trochę miejsca do zorganizowania małego studia fotograficznego. Potrzebuję przestrzeni o wymiarach 4×4 m2.

W plenerze
A może wolisz sesję w plenerze gdzieś na łonie natury albo w innym miejscu, które lubisz i w którym dobrze się czujesz? Jeśli masz konkretne preferencje co do miejsca, powiedz mi o tym. Będę mogła wtedy to miejsce odwiedzić, upewnić się że damy radę w nim zrealizować Twoje pomysły, a także zaproponować coś od siebie.

Jeśli czujesz, że sesja ciążowa w plenerze to jest to, ale nie masz koncepcji co do miejsca, postaram się podrzucić kilka pomysłów. Chociaż to bardzo zależy od charakteru modelki, z reguły najlepiej sprawdzają się miejsca mniej uczęszczane. Dużo liczba obserwatorów może krępować.

Samej czy z kimś?

W ramach sesji brzuszkowej jak najbardziej możliwe jest wykonanie zdjęć o charakterze rodzinnym z udziałem taty maluszka, lub taty i starszego rodzeństwa. Jeśli chcesz aby w Twojej sesji uczestniczyły starsze dzieci, zajrzyj do poradnika dla sesji dziecięcej, aby dowiedzieć się jak je do niej przygotować.

Jak się przygotować?

Pamiętasz jak przygotowywałaś się na swoje pierwsze randki? Właśnie tak przygotuj się na swoją sesję brzuszkową. Innymi słowy znajdź czas, aby zrobić ładny makijaż. Zadbaj też o włosy i paznokcie.

O ile nie została wcześniej ustalona stylizacja wymagająca konkretnego typu makijażu, fryzury i koloru na paznokciach, kieruj się następującymi zasadami:

Makijaż
Niech Twój makijaż nie będzie ani teatralnie przesadny, ani zbytnio delikatny. Niech będzie widoczny i dobrany do typu twojej urody, a nie koloru konkretnych kreacji.

Fryzura
Wybierając fryzurę do sesji ciążowej znów pomyśl o pierwszej randce. Chcesz wtedy wyglądać pięknie, ale też nie chcesz sprawiać wrażenia takiej, która spędziła przed lustrem godziny. Podobnie przygotuj się na sesję: wybierz sprawdzone upięcie lub po prostu ładnie ułóż rozpuszczone włosy. Zawsze można je upiąć do konkretnego ujęcia.

Paznokcie
Sesja ciążowa często wymaga zbliżeń na dłonie. Zadbaj o ładnie wycięte skórki, jednak nie decyduj się na intensywny kolor lakieru, chyba że wymaga tego wcześniej ustalona stylistyka zdjęć. Zrób delikatny frencz, pomaluj paznokcie bezbarwnym lakierem, lub po prostu ładnie je przypiłuj.

Strój
Jedynym elementem garderoby, który musisz przygotować do sesji jest dobrze dobrana, nie przebijająca bielizna w cielistym kolorze. Jeśli chodzi o stylizacje, możesz skorzystać z mojego asortymentu strojów i dodatków, lub przygotować własne. Pamiętaj jednak aby wybrać ubrania, w których nie tylko czujesz się dobrze i swobodnie, ale które też ściśle przylegają do ciała i dobrze eksponują Twój brzuszek. Unikaj intensywnych wzorów i nadruków, które mogłyby odwrócić uwagę od tego co naprawdę istotne, czyli Twojego brzuszka.

Jeśli będziesz pozować ze swoim mężczyzną, przygotuj dla niego dżinsy w ciemnym kolorze oraz biały lub czarny podkoszulek na ramiączkach lub z krótkim rękawem. Jeśli preferujecie styl elegancki, zabierzcie też ze sobą jedną białą koszulę z mankietami. Ubrania nie mogą zawierać wzorów ani nadruków.

Jeśli planujesz sesje ze swoi dziećmi, zapraszam do przeczytania poradnika do sesji dziecięcej, w którym znajdziesz przydatne informacje o tym, jak je dobrze przygotować.

Umów się na sesję

lub zadzwoń 507-73-73-79

MAMINKA PHOTOGRAPHY

Iwona Klimek | 507-73-73-79 | Kraków
error: Content is protected !!